מתחם הקולנוע yes planet – יתרונות

206
0
SHARE

yes planet 

בתי הקולנוע של yes planet  מציעים לתושבי אזור המרכז והצפון חוויה קולנועית מפנקת ועשירה. אלו הם בתי קולנוע מאוד נוחים, מטופחים, נגישים ואיכותיים. הסרטים מוקרנים תוך שימוש באמצעים טכנולוגיים מתקדמים ומסכי ענק.

מחפשים מתחם סרטים בו תוכלו ליהנות ממבחר גדול של סרטים, הקרנות תלת מימד, אולמות מאוד נוחים ומבחר מסעדות מזון מהיר? מתחמי yes planet  ברחבי הארץ ישמחו לארח אתכם. המבקרים הקבועים באולמות הקולנוע משבחים את המקום ומספרים על חוויות חיוביות וצפייה מהנה. צוות העובדים במקום מקפיד על תחזוקה נאותה ושירות טוב לכל לקוח. לצד המתחמים של yes planet  תמצאו מגרשי חנייה גדולים העומדים לרשות המבקרים ללא דרישה לעלות נוספת.

למי זה מתאים?

  1. בילוי עם חברים במתחם תוך צפייה בסרט.
  2. זמן איכות משפחתי עם הילדים, ישנם סרטים מתאימים לילדים קטנים וסרטים המיועדים לבני נוער.
  3. צפייה בסרט היא בילוי זוגי ספונטני אידאלי.
  4. אירוח קבוצות תוך צפייה משותפת בסרטים והצבת שולחנות כיבוד.
  5. צפייה בסרטים במסגרת אולמות קולנוע VIP.

הזמנת כרטיסים לבתי הקולנוע של yes planet

כיום, ניתן לבצע הזמנת כרטיסים לסרטים בבתי הקולנוע בכל רחבי הארץ תוך שימוש באתרי האינטרנט. רשת yes planet מפעילה אתר אינטרנט ידידותי למשתמשים באמצעותו ניתן יהיה לרכוש כרטיסים מבעוד מועד. בפני הגולשים מוצג מבנה האולם תוך סימון הכיסאות הפנויים לבחירה, כל שנותר לעשות הוא לבחור את המושבים המתאימים ביותר ולהשלים את ההזמנה תוך תשלום בכרטיס אשראי. את הכרטיסים ניתן להדפיס בבית או לקבל בעמדות כרטיסים אוטומטיות במתחם. יש לזכור להצטייד בכרטיס האשראי באמצעותו בוצעה ההזמנה.

רכישת כרטיסים אפשרית גם תוך הגעה למקום, קופות הכרטיסים של yes planet פתוחות במתחם וזמינות לרכישת כרטיסים. אך יש לציין כי בשל הזמנות מוקדמות ורכישות באתר, מעטים הם הכרטיסים הזמינים למכירה בקופות. רוב המבקרים במתחם מקדימים לרכוש כרטיסים טרם הגעתם למקום.

אירוח אירועים במתחם

לקראת אירועים מיוחדים לקבוצות ניתן לשכור מתחם קולנוע אישי אשר ישמש את הקבוצה בלבד. מתחמי yes planet משמשים גם לאירוח הרצאות ושאר כנסים או מפגשים חברתיים. ערב גיבוש לעובדים ניתן לקיים תוך צפייה משותפת בסרט במתחם ה-VIP  או באולם רגיל. פרט להקרנת הסרט ניתן לרכוש גם כיבוד לקבוצה תוך אספקה של פופקורן, שתייה, חטיפים מתוקים או מלוחים, גלידות, שתייה חריפה ועוד. המתחמים של yes planet ממוקמים במרכזי הערים ונוחים לגישה מכל רחבי העיר, הם מביאים עמם יתרונות רבים וחווית קולנוע מהנה.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here