קואצ'ינג | גישור | בית ספר לאימון – בית ספר למאמנים

150
0
SHARE

בית ספר למאמנים

למי נועד בית ספר למאמנים?

בית ספר למאמנים הוא המקום עבור כל אותם לאו אשר מתעניינים בתחום האימון והגישור ורוצים ללמוד ולדעת אודות כך, יש להם את הרצון לעזור לאחרים, והם על הדרך אף עוזרים לעצמם על ידי החומר הנלמד שם.

בית ספר למאמנים של גומא עוזר להמון אנשים אשר חלמו להיות מאמנים.

בית ספר זה של גומא הופך את תלמידיו להיות הטובים ביותר שיש, ואכן הם הופכים להיות מבין הטובים שיש בתחום, ולומדים דרכי התמודדות עם אנשים דרך קונפליקטים שונים.

כאשר אתם מגיעים לבית ספר למאמנים אתם לומדים את כל התהליכים החל מהשלב הראשון כיצד לחיות ולהתנהל נכון, כיצד ניתן לסייע ולתת פתרון לאנשים אשר זקוקים לייעוץ, תמיכה, ואוזן קשבת.

כידוע החיים הם לא תמיד מזהירים כמו שאנו חולמים, לעיתים רבות ישנם ירידות בחיים, אך צריך לדעת כיצד להתמודד עם זה על הצד והאופן הטובים ביותר שיש.

בבית ספר זה יש גם אימון על בעיות קשב וריכוז, וכידוע בעיה כזאת זה דבר אשר יש אותו לאנשים רבים, והמינון בכך הוא גבוה ועל כן לימוד של התמודדות עם דבר זה הוא לימוד מאד מומלץ וכדאי.

כאשר ישנם בעיות של קשב וריכוז אז זה גורם לקשיים בחיים משום שיש קושי לקלוט דברים, יש קושי להשתלב בחברה, אי סדר בדברים רבים, ועל כן יש את הצורך הרב של מעין דחיפה קדימה ואת היציאה לדרך חדשה על ידי לימוד.

בית ספר למאמנים, קודם כל מלמד את המתאמן שיהיה לו העצמה. ואז ביחד עם המתאמן לומדים איזה כלים נכונים וטובים עבורו, נותנים את הכלים הנכונים כדי לדעת להתמודד בפני דילמות שונות בחיים.

ישנם אנשים אשר יודעים ומרגישים שייעודם זה לעזור לאנשים, על כן הם מגיעים לבית ספר למאמנים ושם הם לומדים את התוכן שיכול להכין אותם לעבוד עם אנשים ולתת להם אימון וגישור, ולסייע בכל מה שצריך.

הלימודים הללו נלמדים בצורה מקיפה וכוללת, ומתפרשים על פני שעות נוחות, מספר פעמים בשבוע.

אין ספק שבסיום הלימודים תהפכו להיות מאמנים מהשורה הראשונה.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here