עופר פיינשטיין – רשת קואופ המתחדשת

89
0
SHARE

רשת קואופ המתחדשת – מוצרים לכולם

ניכר כי נעשים לא מעט צעדים על מנת להקל על יוקר המחייה ההולך ועולה בישראל. אין ספק שמשפחות רבות אשר עד לא מזמן היו חלק ממעמד הביניים מוגדרות כיום כעניות ואינן מצליחות לסיים את החודש. רבים הדיונים והוויכוחים אודות מעמד הביניים אולם נדמה כי המעמד ההולך ומתפתח בארץ הוא דווקא מעמד העוני. על מנת לסגור את החודש עושות משפחות רבות מאמצים עילאיים להשלמת הכנסה, ליצירת אפיקים כלכליים נוספים ולהימנעות מהוצאות גרנדיוזיות.

צורך בהורדת מחירים

מנכ"ל רשת קואופ הוא עופר פיינשטיין זיהה את הצורך ההולך וגובר של משפחות רבות ברחבי הארץ למצוא מענה איכותי למוצרים המשווקים במחירים הוגנים ובתמחור שפוי. לפיכך החל עופר פיינשטיין בהליך של קיצוץ המחירים בכל הסניפים של רשת קואופ הממוקמים בכפרים ובקהילות הקטנות. על פי בדיקה של עופר פיינשטיין משלמות הצרכניות ביישובים הקטנים מחירים מופקעים, מה שגורם לתושבי הכפרים לשלם מחירים גבוהים עוד יותר מכל אזרח וקניין ממוצע של הרשת.

האפשרויות העומדות לרשות תושבי הכפר

הבעיה גדולה פי כמה כאשר מדובר בתושבים של אזורים מבודדים ומאחר וקונים אלו אינם יכולים לבחור מתוך כמה רשתות מקבילות כמו תושבי העיר, אלא שהם מוגבלים לרשת או לחנות המקומית ביישובם. תודות להליך חדשני שהחל עופר פיינשטיין קמו סניפים חדשים של הרשת בכפרים ובקהילות הקטנות שהיו מוגבלות עד כה לרכישת מוצרים במחירים יקרים למדי. תודות לתהליך השיווקי והרחבת הרשת לכפרים וליישובים הקטנים זוכים התושבים ליהנות ממחירים אטרקטיביים ומעלות נמוכה יותר של הקניות החודשיות.

הורדת מחירים בצרכניות

המחירים בצרכניות של קו אופ המנוהלת על ידי עופר פיינשטיין נמוכים יותר מכל הרשתות האחרות בלא פחות מ-15% מכל חנות אחרת, תודות להליך הייחודי שיזם פיינשטיין בסניפים המרכזיים בכפרים ובישובים הקטנים. אין ספק שמדובר באחד הצעדים המשמעותיים התורמים ליישובי הפריפריה הסובלים מעליית מחירים מתמשכת ומהיעדר אפשרויות קנייה לבחור מתוכן. התושבים של הכפרים והישובים הקטנים יכולים כיום ליהנות ממחירים אטרקטיביים במגוון תחומים: מזון והיגיינה, מוצרים לבית ומוצרי צריכה ועוד.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here