סמסונג גלקסי | גלקסי note | מכשיר סלולרי – גלקסי נוט 4

139
0
SHARE

סמסונג גלקסי | גלקסי note | מכשיר סלולרי – גלקסי נוט 4

 

גלקסי נוט 4 הוא מכשיר סלולרי אשר נחשב כדגם מתקדם, מכשיר זה הוא מבין המכשירים הסלולריים החדשים אשר מעניקים שימוש מירבי ואפשרויות רבות ושונות.

הגלקסי נוט  4 הוא מכשיר ששייך לקטגוריה של מכשירי הסמסונג, הוא נחשב כטלפון חכם גם דור שלישי וגם דור רביעי.

מכשיר הגלקסי נוט  4 הוא מכדיר שמבוסס על מערכת ההפעלה של אנדרואיד. לראשונה הוצג מכשיר זה בספטמבר 2011 כאשר נערכה תערוכה בברלין.

מכשיר הגלקסי נוט 4 שוחרר לציבור לראשונה בסוף חודש אוקטובר של שנת 2011. ואכן תוך מעט זמן הוא הגיע ושווק גם לארצות נוספות.

 

למכשיר הגלקסי נוט 4 אכן היתה הצלחה רבה ותוך פחות מחודשיים שיווקו כמליון מכשירים כאלה.

המכשיר הגיע גם עם גרסאות אשר לאט לאט התחילו לפעול.

אין ספק שאלו אשר קנו את הגלקסי נוט 4  נהנו ממכשיר מתקדם וטוב וזאת משום שמכשיר זה הוא מוצלח וטוב והצלחתו ניכרת בכך שאנשים רבים רוכשים אותו.

 

הגלקסי נוט 4 הוא מכשיר בעל מסך גדול ביותר של 5.3 אינץ, אין ספק שמסך כזה גדול נותן אפשרות לראות את כל הצג בצורה ברורה יותר ואכן דבר זה נוח מאד, אומנם יש כאלו אשר יעדיפו מכשיר בעל מסך טאץ' קטן יותר משום שקשה להם עם מסך כה גדול אך רובם מעדיפים מסך איכותי וגדול שניתן לראות דרכו הכל בצורה איכותית בין אם זה את כל התוכן עצמו ובין אם זה סרטונים וקליפים שונים.

 

המכשיר הוא מכשיר בעל ביצועים טובים מאד, וכן יש לו מצלמה שהיא איכותית וטובה, המצלמה היא בעלת 8 גה פיקסל וכן פלאש LED, המצלמה הזו אף יכולה להקליט וידאו באיכות טובה ביותר של וכן הוא מגיע עם מערכת הפעלה של אנדרואיד.

 

כיום למכשירים הסלולריים החדשים ישנה משמעות מאד גדולה, וכמעט כל אחוז האוכלוסיה מחזיק במכשירים מתקדמים שבאמצעותם ניתן לבצע שימושים רבים מלבד שיחות, וכן שימוש מירבי אשר קשור באפליקציות שנתמכות על ידי אינטרנט, לא כמו בעבר שהיו מכשירי סלולר פשוטים שהיה ניתן לבצע איתם רק שיחות ליעדים שונים.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here