סופר באינטרנט – הרווח של כולנו

156
0
SHARE

עד לפני שהתחילה מגפת הקניות באינטרנט, היינו חייבים לצאת מהבית כדי לעשות קניות ולהתלבש במיוחד בשביל זה. היינו צריכים להעביר זמן על הכבישים וזמן רב בקופות כדי להשיג את המצרכים שאנחנו צריכים לבית. כשהאינטרנט הפך להיות זירה מנצחת עבור עסקים, רשתות השיווק זיהו הזדמנות ופתחו סופר באינטרנט שדרכו כל לקוח שירצה יוכל לעשות את הקניות שלו בנוחות הבית, בזמן ובקצב שלו. אם כן, היום לא מדובר רק בקנייה של תכשיטים או בגדים, מוצרי חשמל או מוצרים מקוונים; היום אפשר לקנות באינטרנט גם ירקות ופירות, מוצרי חלב, מוצרי ניקיון והיגיינה ועוד.

סופר באינטרנט התפתח בעקבות הרצון של רשתות השיווק הגדולות להרחיב את קהל הלקוחות שלהן ולהגיע גם לאנשים שרוצים גישה נוחה ומהירה לסניפים, אך אלו אינם נמצאים קרוב לביתם. עבור רשתות השיווק, זוהי הדרך שלהם להגדיל את הרווחים מבלי שקהל הלקוחות המבקרים בסניפים יגדל בהכרח. בזכות ה"פטנט" הזה, רשתות השיווק יכולות להגיע גם אל כל מי שאין לו אפשרות לצאת מהבית, למשל הורים שמעדיפים לא ללכת עם הילדים לסופר ולא מצאו בייביסיטר, או אנשים שמרותקים למיטה מסיבה בריאותית כלשהי.

סופר באינטרנט
סופר באינטרנט טרי טרי

אבל אנחנו הצרכנים לא מתייחסים ליתרונות שיש לסופר האינטרנטי עבור רשתות השיווק. עבורנו, מדובר בדרך שבה אנחנו יכולים לעשות קניות בנוחות מרבית, בלי לצאת מהבית ולבזבז זמן וכסף על הגעה לסניף וחזרה הביתה. בזכות סופר באינטרנט אנחנו לא צריכים לסחוב את הקניות שלנו וכך אנחנו גם מונעים נזקים לשרירים ולגב. במקום שנלך לסופר, הסופר מגיע אלינו הביתה והמצרכים נשלחים אלינו על ידי הרשת.

קניות דרך סופר באינטרנט הן קניות הרבה יותר נוחות ויש לומר גם הרבה יותר מהירות. במקום לחרוש על שטח גדול מאוד כדי למצוא את המוצרים שאנחנו רוצים, הכל ממוין באתר לפי קטגוריות ואנחנו יכולים להוסיף את המוצרים שאנחנו צריכים בכמה קליקים על העכבר. תוך דקות ספורות אנחנו יכולים לסיים את מסע הקניות ולהפנות את תשומת ליבנו לעיסוקים אחרים.

? מה לגבי מחירים, מבצעים והטבות בסופר באינטרנט

המערכות שאיתן פועלים הסופרים המקוונים הן חכמות במיוחד ומאפשרות לנו לראות את כל המחירים של כל המוצרים. בסופר האינטרנטי המחירים הם כמו אלו של הסניפים הרגילים, ועל כן כל הנחה או מבצע שיש בסניפים ניתנים למימוש גם באתר. אם יש קופון או כרטיס מועדון, אפשר להכניס את הפרטים לתוך המערכת לפני שמבצעים את הרכישה והמערכת משקללת את המחיר בהתאם.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here