נופש בארץ

102
0
SHARE

נופש בארץ

יש בארץ אין ספור מתחמי אירוח ואטרקציות המספיקות להעשיר נופש של חודש ימים ואף יותר. אתרי הנופש השונים מזמנים חוויות מסוגים שונים, חלקם מתאימים לבילוי עם ילדים וחלקם- בלעדיהם. דומה כי במציאות כה מלחיצה ומעוררת דאגות וחרדות על בסיס יומיומי- כולנו זקוקים להפוגות רענון, לרגיעה, כדי להינפש ולאגור כוחות.

מתחמי אירוח שונים מאפשרים לנו ליצור לעצמנו "בסיס יציאה" לבילויים שונים, אם בחיק הטבע, אם במלונות או בצימרים שונים בתוך ערים ויישובים כפריים.  יש אפשרות להינפש בקרבת הים או כל פסגת הר, בתוך בית מלון שוקק או בווילה מבודדת. כאשר אנחנו מקבלים החלטה לקיים את הנופש השנתי שלנו בארץ אנחנו תורמים באופן ישיר לחיזוק כלכלתה, מאחר שאנחנו צורכים שירותים שונים של ספקים שתלויים באנשים כמונו לפרנסתם.

נופש בארץ – הנופש האולטימטיבי

הסיבה לקריאה להעדפת קיום נופש בארץ על פני יציאה לנפוש בחו"ל אינה נובעת רק מהרצון לחזק את כלכלתה של ישראל אלא מהיותה מקום נפלא לנפוש בו- החל מצפון הארץ וכלה בדרומה (וההיפך).

ניתן ליהנות מהנופש בארץ בכל עונה. אתרי אינטרנט רבים מציעים מידע עדכני על אפשרויות בילוי ומגוון אטרקציות לנופש פעיל בארץ. תכנון מבעוד מועד מאפשר ניצול ומיצוי מיטבי של הימים שאתם מייעדים ומקדישים לנופש.

ניתן לתכנן את הנופש על פי פרמטרים שונים: מיקום, סוג הנופש, מחיר ועוד. לכל אזור בארץ מאפיינים ייחודיים לו, כגון: הצפון מציע שפע מקומות לטיולי טרקטורונים, שיט קייקים, רכיבה על סוסים קטיף פרי עצמי ועוד. הדרום, לעומתו, מציע את קסם המדבר. במלונות ים המלח ניתן לעשות חופשת בטן-גב… השרון והמרכז מציעים מגוון עשיר של פארקים, מרכזי קניות, מוזיאונים, בתי בד, מסעדות, בתי קפה ואטרקציות רבות נוספות.

זה הזמן להינפש

מי מכם שרוצים "לשחות נגד הזרם" יכולים לבחור מקום ומועד לנופש בעונות הביניים, שבהן הביקוש מתון יותר מההיצע. כך או כך על מנת להפיק ולמצות מהנופש את המרב ואת המיטב רצוי ומומלץ לתכנן אותו בקפידה. המסגרת מומלצת על מנת ליצור לוח זמנים לכל פעילות, אבל מובן שאין צורך להיצמד אליו בקשיחות. אחרי הכול אתם ב… נופש.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here