מסוף אשראי נייד- לסליקה מהירה ונוחה

171
0
SHARE

 

אם אתם עובדים כמורים, שיפוצניקים או גננים – יש לכם איך לגבות אשראי. מאז ומעולם כשהלקוחות שאלו אם אפשר לשלם באשראי אמרתם להם "אני לא חנות", אבל כעת הפרוצדורה מאד פשוטה ומאד קלה. נכון, הרבה חברים שלכם לא מתייחסים לאשראי כדבר טוב, אבל לדעתנו מדובר בטעות. תחילה ניגע דווקא בחסרונות של היותכם בעלי חשבון סליקת אשראי, ולאחר מכן נגיע למסקנה שהיתרונות עולים על החסרונות עשרות מונים.

הכירו את האשראי: כיצד גובים כסף באשראי?

הגבייה מתבססת על פתיחת מנוי סליקה (ולא מנוי לקוחות אשראי) בחברות סליקת האשראי. כל עוסק יכול לפנות לדיינרס, ויזה, ישראכרט וכד', ולפתוח שם מנוי סליקה. מנוי הסליקה מעוגן בהסכם אחיד, לפיו הכסף מועבר ב- 8 לכל חודש בכפוף לתנאי תשלום שוטף + 30. העברות שכאלו אינן מחמיאות אמנם כי ב- 8 של החודש הראשון לפעילותכם כלל לא יועבר כסף, והשאר יועבר בדחוי, אבל מבחינה חיצונית, עסק שפועל עם אשראי הוא עסק שמעיד על עוצמה וחוזק. כשאנשים יראו שניתן לשלם אצלכם באשראי, בין באמצעות מסוף אשראי נייד ובין במסוף נייח בחנות, הם יסיקו שאתם משגשגים כלכלית, ועל כן מקצועיים בתחומכם.

כיצד נבחר מסוף אשראי לגבייה בעסק?

הדרך הכי אחראית לבחור מסוף אשראי היא באמצעות חנות המשווקת מכשירי סליקה. מסוף אשראי נייד, למשל, הוא הפתרון האולטימטיבי עבור עוסקים זוטרים הגובים את כספם בשטח: בבתים של לקוחות או תלמידים או ממש בתוואי השטח – כגננים או אנשי שיפוצים. מסוף אשראי נייד פועל כמו המסוף החשמלי, במהירות עיבוד נתונים זהה ולעתים אף מהירה יותר. הוא ניזון מסוללות הנדרשות להטענה. זמן הסוללה של כל אחת מהן – גבוה. מסוף אשראי נייד מאפשר לכם להיות עצמאיים בשטח, לא להיות תלויים במכשירים נייחים המחוברים לרשת החשמל בנקודת עגינה קבועה, ועל כן – להרחיב את הפעילות שלכם ללא משאבי עלות כמו עובדים או שכירות. עוסקים רבים המעניקים שירותים ביתיים ללקוחותיהם  כבר עברו לגבות כספים באמצעות מסוף אשראי נייד, ומעידים על איכות עבודה מעולה, וביצועים נדירים ביחס למכשירי סליקת אשראי אחרים.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here