מלכה בין הסירים -מטבחי יוקרה

145
0
SHARE

מאז ומתמיד היתה לי משיכה עזה לסגנון עיצוב יוקרתי. בכל פעם שנכנסתי לבית או מבנה ציבורי או פרטי שמעוצב בסגנון יוקרתי, נשביתי בקסמיו.  הפנטזיה הילדותית של סינדרלה בארמון היוקרתי כהכל מסביבה נוצץ, זהב, כסף ונעלי זכוכית, שמלה לבנה וזכה, כל אלו בנו אצלי בראש את סיפור סינדרלה בארמון עוד מילדות ולא השתחררתי כנראה מאותו הסיפור. המשכתי עוד בבגרותי לדמיין עצמי בארמון היוקרה פוסעת במסדרונות המעוצבים בסוג של קסם.

 

כשבגרתי והבנתי שאני יכולה לשלב פנטזיה וחלום עם מציאות, החלטתי לעצב את ביתי בסגנון יוקרתי כאילו הייתי סינדרלה בארמון הפרטי והיוקרתי שלי. במיוחד שבה אותי הרעיון לעצב את המטבח שלי בבית בסגנון מטבחי יוקרה שראיתי לא אחת בחוברות עיצוב ואתרי אינטרנט. אותם מטבחי יוקרה נוצצים ומעוצבים בטוב טעם עם ניצוץ יוקרתי משכו אותי באופן מיוחד ויוצא דופן. לבשל במטבחי יוקרה חייב להיות משהו מיוחד מאוד שאים דומה לו, זוהי חוויה מלכותית שמזכירה לי קצת את הנסיכה שבי ולא את סינדרלה העומדת ומבשלת במטבח מעופש לאחיותיה ולאמה החורגת. רק נסיכות יכולות לעמוד במטבחי יוקרה ולבשל לעצמן בסגנון מלכותי. וכך הרגשתי כמו נסיכה בבגדי סינדרלה שמגשימה חלום שמעולם לא העזתי לספר אותו והפעם דרך עיצוב הבית וחיפוש אחר מטבחי יוקרה הרגשתי שהנה מצאתי את הסגנון המתאים לי.

 

אמנם, בחיי הפרטיים אני חיה בפשטות ואין דם כחול זורם בעורקיי, אני קמה בכל בוקר ומתלבשת לעבודה ולא עוטה על עצמי שמלות מלכותיות ונעלי זכוכית. בכל יום אני עומדת ועומלת במטבח שלי ומבשלת מטעמים באהבה לבני המשפחה. אני גם מנקה את המטבח ומסדרת אותו לפי טעמי האישי. אך בתוך כל השגרה הפשוטה הזאת, קיים עדיין החלום, על משהו גדול ונוצץ שמפיח בי רוח חיים , שנותן לי להרגיש על גג העולם, להרגיש נסיכה לכמה שעות. ומה יותר טוב מלהרגיש כל כך טוב, ואם אפשר על ידי מטבחי יוקרה להכניס לבית אוירה מלכותית ויקרה, אז אין טוב מזה.

 

וכך תיכננתי מטבח חדש בסגנון מטבחי יוקרה שכל כך רציתי, והפעם לא רק מטבחי יוקרה שאני רואה רק בטלויזיה בבתי העשירים ובארמונות המלכותיים, זהו המטבח שלי ואני מרגישה בו לא פחות ממלכה.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here