מכנסיים – הזוג הספציפי שלי

180
0
SHARE

 

מי שמכיר אותי מכיר את ה"מחלה" שלי עם בגדים. לא משנה כמה יש לי אני תמיד חושבת שאין לי מה ללבוש ועל אף שהארון שלי עולה על גדותיו והתחלתי לשים בגדים בארון של אימי ואחותי אני כל הזמן קונה עוד ועוד. עוד מכנסיים, עוד חולצות, עוד שמלות, עוד גופיות – בכל הצבעים, כל המינים לכל סוגי האירועים. פשוט כל הזמן רוכשת עוד ועוד. במסגרת הרכישות האין סופיות שלי, אני קונה גם ביגוד רב של דריפיט. חוץ מזה שאני סטודנטית אני מתאמנת המון – גם רצה, גם רוכבת על אופניים וגם מתרגלת יוגה. וגם בערוצים האלה אני קונה עוד ועוד פרטי לבוש. עם זאת, כאשר אני משתתפת בתחרות, יש זוג מכנסיים אחד בלבד שאני לובשת: זוג ספציפי לתחרויות רכיבה וזוג ספציפי לתחרויות ריצה.

אני לא יודעת להסביר למה אני לא מסוגלת להחליף אותם אבל מאז ומתמיד רק אותם אני לובשת לתחרויות. המכנסיים שאני לובשת לתחרויות ריצה הם באורך של 3/4 ומגיעים קצת אחרי הברך. יש להם כיסים על היריכיים החיצוניות וכך אם אני רוצה לשים תמרים או ג'לים לטובת הריצה, יש לי איפה לאחסן אותם ביתר קלות מבלי להסתבך עם רצועה או תיק ריצה. הבד שלהם נעים ומנדף זעה בצורה האולטימטיבית וכך גם אם הריצה מתקיימת ביום חם מאוד אני לא מרגישה את החום ומאוד נעים לי. מכנסי הרכיבה שלי עוצבו במיוחד בשבילי.

יש עליהן הדפס מיוחד של נמר ורוד, שזו סוג של בדיחה פרטית שלי ושל חבריי לקבוצה ולכן הן הפכו להיות סימן ההיכר שלי במרוצים. גם המכנסיים האלו הם קצת מעבר לברכיים ובעלי בד מנדף זיעה על מנת לשמור את הגוף יבש בזמן הפעילות הגופנית. הגזרה שלהם יחסית גבוהה כדי שיהיה נוח לשבת על האופניים ולא תהיה תחושה שהגומי במותניים יורד למטה אז במקום להיות עסוקים ברכיבה על האופניים מתעסקים בייצוב המכנסיים. וכך נוצר המצב האבסורדי לפיו על אף שיש לי אין ספור פריטי לבוש, לתחרויות אני לובשת בדיוק את אותם מכנסיים.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here