מחירון מאזדה 6 | מכונית משפחתית | רכב יפני – מאזדה 6

127
0
SHARE

מחירון מאזדה 6 | מכונית משפחתית | רכב יפני – מאזדה 6

אחת מחברות הרכב המובילות בעולם וכך גם בארץ היא החברה היפנית מאזדה. מובן שהיפנים עושים את זה ומובילים במשחק הבינלאומי בכל מה שקשור לעולם הרכב וכך חדרו לשוק הרכב המקומי בארץ כשהחלו בסדרת רכבים שבעקבותיה הגיעה מאזדה 3 לארץ ואיתה גם מאזדה 6 שכבשה את נתח השוק של הרכבים המשפחתיים הגדולים. מאזדה 6 נחשבת לרכב משפחתי גדול, רכב בטיחותי ןונח המושך את העין מבחינת העיצוב הספורטיבי , מאזדה 6 נותנת לנהג ביטחון במערכות בטיחות המותקנות בה וגם חוסכת כסף לכל משפחה המחזיקה מאזדה 6, בצריכת דלק נוחה וטובה.

מערכת סקיאקטיב המותקנת במאזדה 6 שבתה את לב הישראלים כיוון שהיא מאפשרת מצד אחד חיסכון בדלק מה שכל ישראלי שואף אך כל זאת מבלי לוותר אפילו לרגע אחד על ביצועי הרכב בכביש.

כיוון שבטיחות היא הדבר החשוב ביותר לכל ישראלי ובמיוחד כאשר מדובר בהורים ובעלי משפחה עם ילדים, מימד הבטיחות עולה על הפרק ובמאזדה 6 ידעו לתת מענה על הצורך הבטיחותי בכמה כיוונים שהפכו את מאזדה 6 למכונית משפחתית בטוחה ונחשקת.

מערכת הבטיחות במאזדה 6 כוללת מערכת אר.וי.אם שמטרת רכבים הנמצאים מאחור, בעזרת חיישנים קטנים המותקנים במאזדה 6 ומאתרים את הרכבים שמאחור בעת הנסיעה, מחשבים את המרחק בין הרכבים לבין מאזדה 6 ולמעשה מתריאים כאשר המרחק מתקצר מתחום הבטיחותי. וכך אם מתקרב רכב ועובר את הגבול הבטיחותי ועלול להתנגש או לגרום לתאונה, מערכת אר.וי.אם מצפצפת ומתריאה מפני הסכנה המתקרבת ונותנת למעשה אפשרות תגובה של נהג מאזדה 6 שיכול להגיב בזמן גם מבלי שיהיו לו עיניים בגב, תוך הסתמכות על חיישני המרחק שמותקנים במערכת הטכנולוגית הבטיחותית הזו ומאפשרת זמן תגובה לפני התנגשות אפשרית. אין ספק שמערכת שכזו המותקנת במאזדה 6 היא מהווה יתרון גדול כשמדובר ברכב משפחתי. כשאנו מפקידים את היקר לנו מכל בתוך כלי רכב – את ילדינו, אנו רוצים לדעת שאנו נעשה את הטוב ביותר בכדי להגן עליהם ולשמור על בטיחותם. וכך מאזדה 6 מאפשרת לנו זאת.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here