מאזדה 3 | מאזדה 6

132
0
SHARE

מאזדה 3 |מאזדה 3 למכירה

חווית נהיגה ייחודית ברכב היא אינה עניין של מה בכך. כל חובב מוטוריקה ונהיגה יודע כי על מנת ליהנות מחווית הנהיגה האולטימטיבית לא ניתן להתפשר על פחות מהטוב ביותר מבחינת סוג הרכב ואיכותו, תחזוקת הרכב השוטפת והחברה ממנה הרכב נרכש, ההשקעה השוטפת בתיקונים שונים ושמירה על עיצוב מרשים ויוקרתי. נהגים רבים בישראל משקיעים כמיטב יכולתם על מנת ליהנות מנסיעה איכותית ברכב המפגין ביצועים מרשימים. המאזדה 3 הינה אחת מהמכוניות המרשימות ביותר בביצועיהן.
מאזדה 3 הושקה באירוע מרשים ומרגש בו נערך מסע החוצה יבשות ועובר בין יפן לגרמניה. בין המטרות של עריכת המסע הייתה הפגנת הכוח והחשיבות של החברה היפנית. העיצוב הייחודי של המאזדה 3 מביא חידושים שונים לעולם הרכב ובחלקו הוא מזכיר מעט את עיצובה של מאזדה 6. מכוניות אלו כמו הונדסו על מנת להעניק לנהג הישראלי את ההנאה המקסימלית בעת נהיגה בכבישים עירוניים וכן בכבישים חוץ עירוניים. על מנת להעשיר את חווית הנהיגה פיתחו במאזדה את טכנולוגיית הסקייאקטיב.
טכנולוגיית סקייאקטיב הינה האפשרות של כל נהג להגיע למקסימום חסכון בעת השימוש ברכב. כמו כן, מעניקה הסקייאקטיב את האפשרות ליהנות מביצועים משופרים תודות להשקעה במחקרים איכותיים ומעמיקים בנושא הנהיגה ברכב בשנים האחרונות. אין ספק כי המאזדה 3 הינה שילוב מצוין של פונקציונאליות מרבית ויכולת הנאה יומיומית בנהיגה על הכביש. השילוב המושלם של טכנולוגיית הסקייאקטיב במערכת הנעה מצוינת, מנוע איכותי ורב כוח ומגוון אפשרויות תפעול ברכב מעניקות למאזדה 3 את האיכויות הייחודיות לה מל כל רכב משפחתי אחר.
המאזדה מגיעה לארץ בשתי גרסאות: האחת היא של מנוע 2.0 ליטר ו 165 כוחות סוס ואילו השנייה מציעה 1.5 ליטר ו-120 כוחות סוס כאשר שני הרכבים מציעים תיבת הילוכים אוטומטית. הנוסעים יכולים ליהנות מתא מרווח ונינוח ואילו תודות לרשימת אבזור עשירה ומפורטת, יכולת בקרת שיוט, בקרת אקלים מפוצלת ושאר רכיבים מפנקים ואיכותיים במפרט הטכני מציעה המאזדה 3 את חווית הנסיעה האולטימטיבית. גם העיצוב הייחודי של המאזדה 3 מעניק לנוסעים תחושה כאילו מדובר היה ברכב יוקרתי מהשורה הראשונה.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here