כל מה שאתה צריך זה מערכות סליקה

202
0
SHARE

 

מערכות סליקה הם מערכות חשובות מאודו אין עסק שאין לו מערכות סליקה. עם מערכות סליקה אנו יודעים פרטים אישיים כגון: בית העסק, שם הלקוח, מנפיקת כרטיס האשראי, החברה אשר מספקת את שירותי הגבייה. תשלום הגבייה מתבצע דרך מערכות אלה אחרי שאושרו כל הפרטים. כל עסקה אשר מתבצעת בין אם זה מוצר או שירות, מערכות אלה בודקות את כל פרטי הלקוח בהתאם לעסקה ומחליטות אם העסקה מאושרת או לא.

מהם מערכות סליקה?

מערכות סליקה הם מערכות אשר בודקות את החשבון של הלקוח אם הוא בחריגה או לא, ובהתאם לכך הם מחליטות אם לאשר את העסקה או לא. תפקידם העיקרי של מערכות אלה הוא לגבות את התשלום מהלקוח על המוצר או השירות שרכש. הגביה נעישת ע"י מסופון אשר מחובר למכשיר הסליקה אשר בעל העסק. ע"פ נתוני המסופון מערכות הסליקה מאשרות או לא מאשרות את העסקה. יכולים להיות מצבים שונים בהם לא יגבה התשלום, כמו מסגרת כרטיס אשראי אשר נגמרה, או חריגה גדולה בחשבון הבנק וכו'.

פעולת מערכות הסליקה?

תהליך הסליקה מתבצע כך: לאחר שהלקוח נתן למוכר את כרטיס האשראי, מעביר המוכר את הכרטיס במכשיר הסליקה בין השפתיים של המכשיר. כך הוא מתחבר למסופון שם הוא מקבל נתונים על בעל החשבון שלו שייך כרטיס האשראי. לאחר מכן מעביר המסופון למערכות הסליקה את הנתונים כפי הוא קיבל. אם העסקה אושרה יוצאת חשבונית על ביצוע התשלום במידה ולא יוצאת יש צורך בהעברת כרטיס אשראי אחר.

מהם יתרונות מערכות סליקה?

למערכות סליקה יתרונות רבים. ראשית, הן מהירות מאוד ושואבות נתונים במהירות רבה. שנית, מערכות הסליקה מאובטחות במיוחד באתרי אינטרנט שונים בהם האבטחה היא גבוהה ביותר, ולכן קשה לפרוץ אותם. וזאת הודות לכמויות גדולות של מספרי אשראי אשר עלולים להיות חשופים לכל. שלישית, מערכות אלה נותנות מידע בזמן אמת על הלקוח. מערכות אלה הם מערכות קלות לתפעול ולא מורכבות. רביעית, מערכות אלה יעילות ומדויקות עד מאו,ד במיוחד שמדובר על אלפי עסקאות ביום שמתבצעות דרכם דרך עסקים שונים.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here