כיצד לבחור את מוסד הלימודים הנכון? בית ספר למאמנים

83
0
SHARE

בית ספר למאמנים

ישנם שני תחומים אשר הפכו למבוקשים מאד והם אימון אישי ואימון מקצועי, ולכן אנשים רבים נמשכים עבור בתי ספר אשר יכולים להכשיר אותם לקראת קריירה ומקצוע בתחום זה, אך כיצד ניתן לבחור את המוסד לימודים הנכון?

אימון אישי ואימון מקצועי הפכו לתחום מבוקש ונצרך מאד,לא רק מצד מי שרוצה את המאמנים אלא גם מצד מי שרוצה קריירה חדשה, וזאת בשל הביקוש למאמנים. העלייה בביקוש והרצון למאמנים, וכן העלייה בביקוש ללימודים בתחום זה הביאו למגוון רחב של בתי ספר אשר מציעים הכשרה בזה. אז כיצד פשר לבחור את הבית ספר הטוב ביותר עבור ההכשרה הזאת?

הדברים הראשונים והבסיסיים שקודם צריך לבדוק לפני שבוחרים בית ספר למאמנים זה, קודם כל המיקום של הלימוד, מספר המפגשים אשר צריכים להגיע עד לסוף הקורס,כמה שעות צריך להגיע לכל מפגש, וכמובן שכר הלימוד עבור זה. לאחר מכן צריכים לעבור למבדק בעניינים שאינם קשורים במידת הנוחות שלכם, וזה בעצם מה אתם רוצות כלומר אילו תוצאות אתם רוצים להשיג ועל ידי כך לבחור את בית ספר למאמנים הטוב עבורכם, עד כמה רחוק אתם רוצים להגיע ואיך אתם רואים את עצמכם בתור מאמנים בעוד מספר שנים,

כמו כן איזה תחום מעניין אותכם יותר כי ישנם כמה תחומים כגון, תחום של אימון זוגי או תחום של קריירה וכסף? או אולי אימון רוחני וכ'ד.

כמובן שאם תרצו תוכלו להתמקד בכמה תחומים אך אם מתמקדים בנושא אחד הדבר עדיף כי יש יותר התמקצעות בזה וזה יהפוך אותכם לטובים ביותר בתחום האימון שלכם.

בהתאם לסוג האימון שאתם מעדיפים לעסוק בו, תבחנו את התכנית שכל בית ספר מציע.

ישנו פתגם שאמריקאים משתמשים בו והוא: אלו שלא יכולים,מלמדים-וזה מתייחס לאנשים אשר נותנים עצות לאחרים אך, הם אינם מתנהלים לפי המלצות אלה. כשאתם בוחרים בית ספר למאמנים עליכם לבחור לא רקבזה אשר יודע להעביר את החומר, אלא שכל המרצים מתנהלים לפיו בחיים שלהם, בכל מיני פנים אם זה בפן התעסוקתי, או הזוגי, המשפחתי וכן הלאה.

האם לבחור בהדרכה אישית או קבוצתית? לכל אחד מאלה יש יתרונות וחסרונות, ואתם צריכים לבחור את הבית ספר למאמנים שמציע את ההדרכה אשר אתם מתחברים אליה יותר. אם אתם כאלו אשר אוהבים פידבק מהסביבה, הערות, והמלצות אז הדרכה  קבוצתית יותר עדיפה עבורכם, מצד שני, אם אתם רוצים לקבל תשומת לב ויחס מהמדריך ולעבור כל מפגש ללא הסחות דעת, אז, הדרכה אישית היא מתאימה יותר עבורכם.

בחרו בית ספר למאמנים שיכול להעניק לכם אך ורק את ההדרכה שאתם רוצים ומעדיפים.

התנסות אישית- הינה התנסות אשר לא מחייבת את התלמידים להתנסות בשטח, ולא מחייבת מספר שעות מינימאלי של אימון בפועל, וזה אינו יכול להכשיר אותכם בצורה הטובה ביותר, ולכן, בדקו אם יש חובה לשעות ניסיון ומה היקף השעות הנדרש.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here