יצא לכם לשמוע על מרינה דיוורס ?

131
0
SHARE

מרינה דיוורס

מרינה דיוורס היא מקבוצת הריף, והיא בעצם נחשבת הצעירה ממועדון הצלילה בריף הדולפינים,
היא הוקמה בשנות ה90 ויש לה מטרה להעניק שירותי צלילה, ברמה הכי גבוהה שיכולה להיות, ולצד זאת גם לשמור על מחירים שהם נוחים ביותר עבור מבקריה.

ואכן בזמן קצר מאד מקום זה הפך, למועדון עבור אותם צוללנים שחיפשו תמיד כזה מקום, וכעת יש להם.
מקום זה מעניק גם אווירה שהיא ביתית, וגם יחס שהוא חם עבור כל לקוח.
מרינה דיוורס היתה גם המכה של הצלילה הטכנית, והיא בעצם דוגמא עבור מקום שהחליט להעמיד ארגון, מקצועיות, ואיכות ברמה הגבוה ביותר שקיימת.

הלקוחות של מרינה דיוורס מקבלים את הטבות המועדון הטובות ביותר שקיימות, כמו כל חברה אשר יש לה מועדון לקוחות, קבוצת הריף זו קבוצת מועדוני צלילה אשר מעניקה עבור לקוחותיה את השירות הטוב ביותר שקיים, ואכן לקוחותיה יכולים להנות מהטבות מעולות.

החזית של מועדון מרינה דיוורס פונה אל עבר החזית, למגרש חניה גדול, ועל כן יש מקום עבור רכבים שמגיעים לצורך פריקת סחורה והעמסה.

המיקום של המועדון מאפשר גישה נוחה במיוחד, ועל כן ישנה גישה עבור אתרי צלילה של חוף אלמוג.

כמו כן במרינה דיוורס קיים גם בית ספר לצלילה אשר נועד עבור אותם אלו שרוצים לדעת כיצד לצלול, וזהו חלומם, כאן תינתן להם האפשרות ללמוד זאת, ובכך יוכלו לבצע את הצלילה בהנאה רבה.
צוות המדריכים אשר מעבירים את ההדרכה של הצלילה הם צוות מקצועי ומיומן, ועל כן תינתן עבורכם ההכשרה הטובה ביותר שקיימת, וכן בטיחות גבוהה שתגרום לכם לא לחשוש מדבר.

מרינה דיוורס הוא בעצם המקום אשר מעניק עבור אנשים רבים את חלומם, כי כידוע המון אנשים מתחברים אל המושג של צלילה, ואף אוהבים לבצע זאת, וכאשר ניתנת להם האפשרות לכך אז וודאי שדבר זה יהווה עבורם את ההנאה הגדוה ביותר שקיימת.

העולם אשר קיים מתחת לפני המים הוא עולם שלם, מדהים, ומרהיב ביופיו, ובעת שתבצעו את הצלילה תוכלו לראות אל מול עינכם את כל היופי הזה.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here