יהלום בצורת Orchidea Cut הוא יהלום מיוחד במינו

113
0
SHARE

 Orchidea Cut 

חברת Lili Diamonds פיתחה עוד צורת פרח לחיתוך יהלומים בהצלחה רבה. התוצאה היא יהלום נשי ומיוחד אשר תורם את קסמו למראה התכשיט.

יהלום הוא סמל ליופי, ליוקרה, לנצחיות, לאלגנטיות. אך כדי לקבל את האפקט המלא של יהלום חשוב להקפיד לבחור יהלום באיכות גבוהה. הפרמטרים לבחירה כוללים צורה, גודל, צלילות היהלום, צבע היהלום וחיתוך. אחד הפרמטרים הראשונים שצריך להחליט לגביהם כאשר בוחרים יהלום הינו צורת היהלום. הצורה היא הדבר הראשון ששמים לב אליו- זה המראה הבסיסי ביותר ביהלום. ישנם צורות רבות הכוללות: Princess, round, cushion ועוד כהנה וכהנה. אך ישנם גם צורות מפוארות ומיוחדות אשר משדרגים את העיצוב של כל תכשיט בזכות הייחוד של אותה צורה. מבין הצורות הללו ניתן למצוא את צורת ה-Orchidea cut.

יופיו של ה-Orchidea cut

ה-Orchidea cut הינו צורת חיתוך ליהלום המתבססת על צורת ריבוע אשר יוצאים מכל ארבעת פאותיו אונות טיפה מאורכות כמו עלי כותרת של פרח הסחלב, או orchid באנגלית. במרכז היהלום נוצר מעין צורת צלב שממנו כל הפאות המרובות של החיתוך מקרינים בגאומטריות מפעימה. האפקט הוא של כוכב מנצנץ בתוך צורה של פרח. לעומת ה-Lily cut, אשר אף היא מתחקה אחר צורה של פרח עם אונות מעוגלות, ה-Orchidea cut עושה שימוש באונות טיפה מאורכות יותר והתוצאה היא פרח נשי אך בוגר ומתוחכם יותר. הפאות המרובות שבחיתוך היהלום הזה מגבירות את הבזקי האור המוחזרים מאבן החן. ריבוי הפאות החתוכות בדיוק מרבי ובתכנון קפדני מאפשרים לאור להתנצנץ באופן מוגבר ויוצרים יהלום זהרורי במיוחד.

ה-Orchidea cut משתלבת בצורה מדהימה כיהלום מרכזי בטבעת. לעיתים זה ישולב כאבן בודדת בפני עצמה בעיצוב נקי וסטייליסטי. אך לעיתים קרובות ישולבו עוד יהלומים בגדלים ובצבעים שונים על מנת להמשיך ולפאר את המראה הנשי והיפה של ה- Orchidea cut. ניתן כמובן לשלב את צורת היהלום הזה גם בצמידים, כתליון לשרשראות או כאבן המשובצת בעגילים צמודים או תליונים.

את ה-Orchidea cut פיתחה חברת היהלומים המוכרת והוותיקה Lili Diamonds הממוקמת בבורסת היהלומים שברמת גן. החברה מחזיקה שתי משרדי מכירות בהונג קונג וניו יורק ומשווקת את יהלומיה ברחבי כל העולם ואף ביססה חברה נוספת בארצות הברית בשם Lili Jewelry. חברת Lili Diamonds מוכרת בשל החיתוכים האיכותיים, המיוחדים והמפוארים של יהלומיהם. Lili Diamonds תמיד מקפידים על חיתוך מדויק ומחושב היטב. הם עושים שימוש בטכנולוגיות מתקדמות על מנת להגיע לתוצאות מהגבוהות ביותר בעולם. לקנות יהלום של Lili Diamonds זה לקנות יהלום איכותי.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here