חוויה צוננת לימי הקיץ -אייסקייט

104
0
SHARE

חופשת הפסח החלה, וכמו בכל החופשות, הילדים מתרגשים ואנחנו ההורים נכנסים לאוירת לחץ. כל כך הרבה ימים של חופש, השגרה נשברת לשבועיים ויותר ומלבד ארועים וחגיגות משפחתיות, חייבים למלא את הימים החופשיים האלה בתכנים שיהיו משמעותיים גם לילדים וגם לנו המבוגרים.

 

כל כך הרבה אפשרויות לפעילויות עם הילדים אך הבחירה אינה פשוטה. לילדים יש רצונות משלהם שלא תמיד תואמים זה לזה ואנו צריכים להחליט על חוויה משפחתית שתגרום לכולנו הנאה ולזמן איכות משפחתי שיוכל להשאיר טעם טוב לחופשת הפסח.

הימים החמים כבר החלו ולמרות שרק החל האביב, בארץ יש אויר אחר שמנשב לו ומביא אתו ימי שרב חמים. ישבנו בביתנו במזגן וחשבנו מה נוכל לעשות יחד עם הילדים שלא יהיה חם מדי ולא יגרום לנו למפח נפש להסתובב בחוץ בימים החמים הללו.

בעודנו חושבים ומתכננים נזכרתי בפירסום של אייסקייט שראיצי באחד הימים ומיד נכנסתי לאתר הבית שלהם בכדי לבדוק האם אייסקייט פעיל בחופשת הפסח. חשבתי שזה יכול להיות הפתרון המושלם לפעילות מדליקה עם הילדים וגם קרירה ונעימה ומתאים בדיוק לימים אלה.

 

כשהעלתי בפני המשפחה את הרעיון של אייסקייט, הילדים הביעו התלהבות אדירה. הם מעולם לא היו באייסקייט אבל תמיד חלמו להחליק על הקרח. אפילו מצד הבעל נרשמה התלהבות אדירה והוא החל לשלוף זכרונות ילדות מהחלקה על הקרח והבטיח לכולנו שכאשר נגיע לרחבת האייסיקייט הוא ידהים אותנו בפירואטים וסיבוביםעל הקרח שכאלה לא ראינו מימינו ולא האמנו שהוא יודע לעשות.

 

פה אחד הוחלט על יופ כייף באייסקייט, חיפשנו דיל מתאים ומצאתי מבצע נפלא שישאיר את כולנו מאושרים ולא מרוששים ונקבע היום בו נבקר כל המשפחה באייסקייט.

קמנו בבוקר מתרגשים ונלהבים וחום השרב הכבד שהיה באותו היום של חופשת הפסח לא הטריד אותנו כלל כיוון שבעוד מספר רגעים אנו נהיה בהיכל הקרח של אייסקייט, רעננים וקרירים נפזז על רחבת האייסקייט ונהנה מכל רגע.

 

ואכן כך התנהלו הדברים. מהרגע שנכנסנו לאייסקייט לא הצלחנו לדבר וגם לא רצינו לדבר, כיוון שכל כולנו היה ממש על הקרח. חוויה משפחתית נפלאה שכזו כמו שהיתה לנו באייסקייט בחופשת הפסח עוד לא חווינו מעולם.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here