חוויה לימודית | פעילות חינוכית לילדים | כניסה למעלית הזמן – מעלית הזמן

135
0
SHARE

מעלית הזמן

מעלית הזמן ידועה כאחת מהחוויות המהנות ביותר שיש, מקום זה מציע גם חוויה שהיא בלתי נשכחת וגם תכנית לימוד אשר בה רוכשים ידע.

מעלית הזמן זו למעשה חוויה אשר סוחפת ולוקחת אותכם למקומות רבים נפלאים וקסומים.

למעשה החוויה הזאת גורמת לנו להתנתק מהמימד של מקום ושעה ולחוות דברים שהם כביכול מעל הזמן, במעלית הזמן נלקחים הצופים אל עבר סיפורי היסטוריה קדומים.

 

למעלית הזמן ישנם עקרונות ברורים והם שהצופים יכולים להנות מחוויה שהיא ייחודית ביותר אשר משלבת הנאה ולימוד בו זמנית. כל אחד מ102 הנעים בצירי הזמן השונים יכול לחוש את הידע וההנאה גם ללא צורך לצאת מהאולם, המקום הוקם במיוחד בכדי שיהיה ניתן להנות מחוויה זו.

בכדי שלכל אדם תהיה את האפשרות להנות מחוויה זו אזי נעשה שימוש באטרקציה של מערכות סימולציה שונות, וכן קולות רקע חזקים והקרנות, על ידי כך זה מושך את המשתתף אל תוך העולם המופלא הזה והוא חש הכל באופן כביכול קרוב אליו ביותר.

 

כל אחד ואחד יכול להנות מחוויה זו ולא לוותר על הרגעים המסעירים שהיא מעניקה, המושבים הם קבועים ומהווים הנאה לאלו שיושבים בהם נחת ומרשים לעצמם להסחף אל תוך העולם המופלא.

כל החוויה הזאת של מעלית הזמן היא חוויה אשר מתאימה לכל גיל, גם עבור אנשים שהם נכים וסובלים מבעיות עדיין יש להם את האפשרות להנות מחוויה זו,להיות במקום זה זה מעניק רגעים אשר מעשירים את השכל ואת הנפש של האדם.

 

למעלית הזמן ישנם תוכניות שונות אשר מתאימות לגילאים שונים ואף לאוכלוסיות שונות, למשל ניתן למצוא את מעלית הזמן בירושלים, זהו מקום אשר מעניק למשתתפים שלו הסחפות אל תוך מסע מרתק אל עבר הסודות של העיר. כמו כן ישנה אפשרות שהתכנית תועבר בשפות שונות חלק מן השפות הם" אנגלית, רוסית,גרמנית, סינית, ספרדית, ועוד שפות רבות.

 

המסע של מעלית הזמן מאפשר לרבים להכיר את העיר מקומות שלא היו ידועים עד עכשיו.

המסע מעביר את הצופים אל עבר מקומות נפלאים ומאפשר גישה אמיתית עם שלמה המלך, עם צדקיהו וירמיהו, ועוד.

תודות לסיפורים המרתקים המועברים במעלית הזמן זוכים כל בני המשפחה לרכוש ידע מהותי בנושא. במהלך הפעילות תעברו בין ארמונות מרגשים ובסמטאות העיר הקסומה.אין ספק שמסע במעלית הזמן הינו חוויה בלתי נשכחת למשך שנים רבות.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here