חוויה בלתי נשכחת -פיינטבול בית ברל

126
0
SHARE

אל פיינטבול בית ברל הגעתי עם כל המשפחה המורחבת שלי ליום כייף חגיגי לכבוד יום הולדתי השלושים. ליום הולדת עגול ויפה צריך ארוע מיוחד בכדי לחגוג אותו כך חשבתי לי וחיפשתי פעילות משפחתית שתוכל לגבש יחד את כל המשפחה ויהיה בה הרבה אקשן, צחוק וכייף וכך הגעתי לבית ברל פיינטבול.

 

שכחיפשתי פעילות לחגיגת יום הולדתי, חברה סיפרה לי על יום הולדת של חבר שחגג בפיינטבול בית ברל עם כל החבר'ה וזה היה ארוע חוויתי ויוצא דופן. חשבתי האם יתאים לקחת את כל משפחתי כולל סבים וסבתות וטף לבית ברל פיינטבול ולבסוף החלטתי שחוויה כזו עוד לא היתה לנו במשפחה ולכן כדאי להיות הראשונה שתבדוק את האטרקציה.

 

קבעתי עם המישפחה שביום הולדתי כולם מגיעים לפיינטבול בית ברל מצויידים באוירה טובה ואנרגיות שטות ומוכנים להנות ולחוות פעילות משפחתית שכמותה עוד לא היתה לנו.

היו בני משפחה שלא הבינו כלל מה זה בית ברל פיינטבול, כל אלו נשמעו להם כמו מילים שאינם מהעולם תוכן שלהם ולכן לא הבינו במה מדובר. החלטתי להשאיר קצת הפתעה למשפחה והבטחתי שיהיה כייף והם יזרמו עם החוויה.

 

המבוגרים שבחבורה התלהבו מאוד להגיע ולחגוג לי יום הולדת והצעירים שבחבורה התלהבו שסוף סוף יוכלו לבלות יום כייף בפיינטבול בית ברל, זו תהיה בשבילם הזדמנות נהדרת לשחק ולהנות.

וכך אכן היה. הגענו כולנו לבית ברל פיינטבול בשעה המיועדת, כולם מוכנים ונרגשים ברכו אותי ונישקו אותי, שרו והריעו לי בכניסה לבית ברל פיינטבול ואני לא ידעתי נפשי מרב אושר ושמחה.

כשהתחלנו לשחק, לא היה אחד מבני המשפחה שלא התלהב מהמשחק הסוחף, זו אכן היתה חוויה מושלמת. ובסופו של יום כשיצאנו מפיינטבול בית ברל, כולם הודו לי על החוויה הנפלאה של היום המרגש הזה.

ואני חייכתי בהנאה כי השגתי שני דברים שרציתי, בילוי משפחתי יוצא דופן עשכמותו עוד לא היה לנו  וכמובן ציון יום הולדתי עם האנשים שאני אוהבת ובדרך ייחודית ומהנה.

 

מאז אניני מפסיקה להמליץ על פיינטבול בית ברל לחברותיי או מכריי וכל מי שרק רוצה לשמוע, כמקום מושלם לחגיגת יום הולדת ולאו דוקא בפורום חברי, גם בפורום משפחתי.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here