חבילות שילוח בינלאומי – אופרציה

152
0
SHARE

 

בזכות מהפכת האינטרנט העולם הפך כמו כפר גלובאלי. מה שפעם היה לוקח שבועות ואפילו חודשים, יכול לקחת היום שניות או דקות. כך למשל מכתבים שהיו שולחים מקצה אחד של העולם לקצה אחר, היום ניתן לבצע בלחיצת כפתור כך שהדואר האלקטרוני נשלח תוך מספר שניות מתיבת דואר אחת לתיבת דואר אחרת. באותה מידה גם עולם המשלוחים של חבילות שונות הפך יעיל יותר. באמצעות חברות שונות אשר הפכו להיות, הלכה למעשה, דואר מעופף ניתן היום לשלוח חבילה מאיזה שהוא מקום נידח במרכז אסיה לישראל במספר ימים בלבד. באופן זה הרבה אנשים מעדיפים להזמין כל מיני מוצרים מחוץ לארץ ולשלוח אותן לישראל מאשר לרכוש אותן פה. חבילות שילוח בינלאומי יכולות להתבצע בכל מיני צורות ואופנים.

כך למשל באמצעות אוניות גדולות אשר מעבירות סחורות דרך הים או לחילופין שילוח באמצעות מטוסים או משאיות. כאשר הגיע ההוגה של הרעיון ליצור חבילות שילוח בינלאומי על ידי מטוסים חשבו בהתחלה שהוא מטורף. הוא הסביר שכפי שמניידים אנשים ממקום למקום, ניתן ליצור חיסכון רב בכסף ובזמן עבודה על ידי שליחות של חבילות שילוח בינלאומי באמצעות מטוסים. באופן זה חוסכים הרבה זמן של שיט אוניות וגם ניתן לספק סחורות לכל מיני מקומות בעולם. היו צריכים לשבת ולבצע חישוב של מה כמות הסחורות ומה עלות המשלוח שיש לגבות על מנת שהשילוח של חבילות שילוח בינלאומי יהיה משתלם מבחינה כלכלית.

אחרי שאותו הוגה בא עם מצגת מפורטת וטבלאות ברורות המציגות את הגאונות של הרעיון שלו היה לו קל מאוד לגייס משקיעים משום שהיה מדובר על פיתרון מבריק אשר חוסך זמן רב של התעסקות מיותרת בהרבה מובנים. חבילות שילוח בינלאומי יכולות להיות באמצעות שירותי הדואר או באמצעות רשת האינטרנט. הרבה פעמים אנשים מעדיפים להזמין מוצרים ישירות דרך האינטרנט באמצעות חבילות שילוח בינלאומי וכך לחסוך הרבה זמן של הגעה לסניף הדואר, עמידה בתור ובסופו של דבר איסוף החבילה. מאחר ורוב האנשים עובדים היום מול המחשב בלאו הכי אנחנו גולשים באינטרנט כל הזמן ולכן הזמנת החבילות שילוח בינלאומי יותר יעילה כך.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here