הלוואות לסטודנטים, פשוט והכרחי

87
0
SHARE

הלוואות לסטודנטים

אז אחרי אינסוף מבחנים, בגרויות, פסיכומטרי ועצבים התקבלת למקצוע אותו חלמת ללמוד. כבר שילמת את דמי הרישום האוניברסיטאיים, שריינת לך מקום בדירת סטודנטים אן במעונות, ואתה מוכן לתת לשנה החדשה לצאת לדרך.

אולם, לאט לאט אתה מבין שהלימודים באוניברסיטה הם לא משחק ילדים, ושאתה לא יכול לשלב את עבודת המלצרות עליה תכננת ביחד עם נוכחות חובה בשיעורים, עבודות, ולא עלינו מבחנים, מה שמוביל אותך לחפש אחר הלוואות לסטודנטים.

מדוע יש צורך בהלוואות לסטודנטים ?

הלוואות לסטודנטים יכולות להיות שימושיות מאוד בעקבות גורמים שונים:

  • תשלום של שכר לימוד אוניברסיטאי יכול להגיע לכ- 10,000 שקלים בשנה אם לא יותר, במכללות השונות. רוב הסטודנטים מתחילים ללמוד מעט אחרי שחרורם מן השירות הצבאי, מה שאינו מאפשר להם לחסוך סכומי עתק שכאלו בעבור שלוש או ארבע שנים של לימודים לתואר ראשון. הלוואות לסטודנטים, בעלות תנאי החזר נוחים, יכולות לפתור את הבעיה, ולסייע במקרים שכאלו.
  • סטודנטים רבים אשר התקבלו לאוניברסיטאות או מכללות מרוחקות מהבית נאלצים לשלם שכר דירה או תשלום למעונות במהלך התואר. עובדה זו מקשה מאוד על הסטודנט, ואינה מאפשרת לו להתמקד בלימודים במאת האחוזים.
  • לבסוף, לימודים לתואר ראשון עשויים להיות קשים ותובעניים, ולא כל הסטודנטים יכולים להרשות לעצמם לעבוד במהלך התואר. אי לכך, הלוואות לסטודנטים יכולות להיות כלי מצוין לסיוע בכלכלה היומית של הסטודנט הכוללת נסיעות, יציאות, אוכל ועוד.

מה הן האפשרויות העומדות בפני הסטודנט?

סטודנטים אשר מעוניינים בהלוואות לסטודנטים בתנאים נוחים יכולים לפנות לשני גורמים עיקריים:

  • ההלוואות בנקאיות: הלוואות אלו לרוב נעשות על ידי הבנק בו מתנהל החשבון של הסטודנט. פניה לפקיד תעביר את בקשת ההלוואה לאישור של דרג גבוה, כאשר אם היא תאושר, תנוכה ההלוואה ממסגרת האשראי לחשבון.
  • הלוואות חוץ בנקאיות: היתרון הגדול בפניה לחברות חוץ בנקאיות לצורך לקיחת הלוואה הוא שברגע בו מאושר סכום ההלוואה, אין הוא פוגם במסגרת האשראי בבנק. הלוואות אלו לרוב ניתנות באופן מידי, כלומר כמה שעות לאחר בקשת ההלוואה, והן לא מצריכות המצאת אישורים מיוחדים או ערבים.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here