הד הנטינג לבכירים – שיטות עבודה

211
0
SHARE

לא רק העובדים הזוטרים מתחרים על עבודות, אלא גם הבכירים. בתחום הד הנטינג לבכירים, אלו המגייסים שמתחרים על העובדים. כשיש תחרות מטורפת על המועמדים הנכונים, חשוב להבין את שיטות העבודה הנכונות.

בשוק העבודה של ימינו יש תחרות קשה, וכל מי שפוטר או התפטר מעבודתו, וגם כל מי שרק עתה נכנס לשוק העבודה, מכיר את הקושי במציאת עבודות, שלא לדבר על הזמנה לראיונות עבודה. יש משרות שפשוט יחסית להתקבל אליהן, אבל דווקא הבכירים הם אלה שמתקשים יותר מכולם, וגם הם מתחרים על משרות, כמו העובדים הזוטרים. בתחום הד הנטינג לבכירים, אלו דווקא המגייסים שמתחרים על העובדים, וכשיש תחרות גדולה על המועמדים הפוטנציאליים, כל חברת הד הנטינג צריכה להבין את שיטות העובדה הנכונות.

כדי להיות חיית גיוס של בכירים, ראוי ללכת לפי שיטות העבודה הבסיסיות, והן:

בניית קשרים ולמידה – הד הנטינג לבכירים זה לא דבר של מה בכך, אלא ממש אומנות, ואחד הכלים הכי חשובים של האומנות הזו היא יכולת יצירת נטוורקינג והרחבת רשת הקשרים. כדי להצליח בתחרות על המועמדים, צריך להכיר את עולם הגיוס לעומק ולדעת לשווק את התפקיד בצורה הטובה ביותר, וגם לשווק באופן הנכון את המועמד הפוטנציאלי בפני הארגון שצריך אותו. חשוב להכיר וללמוד את האמצעים הטכנולוגיים שיכולים לקדם ולזרז את התהליך.

אומנות הדיבור וההקשבה – אחד הדברים הכי חשובים הוא יכולת השכנוע. אבל לא חייבים להיות אנשי מכירות, אלא להציג בפני המועמדים דמות של מי שמקשיב ובאמת אכפת לו. אומנות הדיבור וההקשבה יכולה להיות יכולת נלמדת, והכל עניין של ניסיון. כדי להיות מוכנים לשיחה עם המועמד, כדאי ליצור תסריט שיחה, ממש כמו לפני ריאיון עבודה. חשוב לדעת את התשובות לשאלות נפוצות מצד מועמדים, כמו "איך הגעת אליי" או "מה אתה יכול לספר לי על החברה?".

היכרות עם השוק – הד הנטינג בכירים מצריך שיטות שיווק מסוימות, וכדי לדעת אילו שיטות הן הנכונות, צריך להכיר את השוק לעומק. רק כך ניתן לשווק את התפקיד ואת הארגון בצורה הטובה ביותר, גם אם יש מגבלות כלשהן, למשל אם אסור לציין את השכר המדויק או אפילו את השםשל החברה.צריךלדעת לשווק עם הכלים שיש ולדעת איך להתגבר על המגבלות.

חשאיות היא מילת המפתח – כדי להצליח כאנשי הד הנטינג, יש צורך להשריש ולהטמיע את היכולת להיות דיסקרטיים. קריטריון זה משפיע על תהליך הגיוס מצדו של הארגון שמחפש עובדים.

הבנת הארגון והמשרה – כמובן, הדבר הכי חשוב הוא להבין את המשרה המוצעת ולהכיר את הארגון כמה שיותר. מבלי הבנה זו, מציאת המועמדים הנכונים אינה אפשרית.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here