האם נדרש מחשב מיוחד לצורך עיצוב אלבומים?

143
0
SHARE

חושבים על עיצוב אלבומים של המשפחה, החברים או של אירוע חשוב או טיול משמעותי? רוצים לשמור את התמונות כמזכרת פיזית בה תוכלו לדפדף ולא רק בכרטיס הזיכרון של המצלמה או במחשב? אם כן, הגעתם אל המקום הנכון.

רבים חושבים כי בכדי לבצע עיצוב אלבומים הם זקוקים למחשב מיוחד או ידע בתוכנות עיצוב שונות, ולכן רבים משלמים מאות שקלים למעצבים גרפיים שיעשו זאת עבורם, או בשל חוסר בתקציב מוותרים על ההדפסה של האלבומים, וחבל.

עיצוב אלבומים והדפסה שלהם יכול להעניק לכם מזכרת לכל החיים, והיום, יותר מתמיד, אתם יכולים לבצע זאת בפשטות רבה וללא כל ציוד מיוחד.

שימוש בתכנות חינמיות

כיום אתם יכולים למצוא מגוון רחב של תוכנות עיצוב אלבומים חינמיות אשר בעזרתן תוכלו לעצב את האלבום בקלות רבה ובנוחות. כמעט כל חברה מקצועית המציעה הדפסה של אלבומים דיגיטליים מציעה גם תוכנה חינמית אשר באמצעותה הלקוחות שלה יכולים לבצע את העיצוב של האלבום בצורה פשוטה מאוד.

לרוב, התוכנות הללו כוללות תבנית מעוצבת עם מקומות ריקים אליהם כל מה שאתם צריכים לעשות זה רק להכניס את התמונות. כך, גם אם אין לכם ידע או חוש עיצובי, האלבום יראה מרשים ומיוחד גם ללא תוכנה מסובכת או תשלום יקר למעצב גרפי.

גם דרך המכשיר הנייד!

עוד אופציה עבור עיצוב אלבומים אותה ניתן למצוא לאחרונה הינה עיצוב אלבומים דיגיטליים באמצעות אפליקציה במכשיר הטלפון הנייד שלכם. אפליקציות שכאלו לרוב מאפשרות להעלות אליהן את כל התמונות הדרושות מתוך הטלפון הנייד, לבחור תבנית עיצוב ולשלוח את האלבום להדפסה. בצורה הזו, אתם אפילו לא צריכים "להלביש" כל תמונה במקום המיועד לה באלבום, התוכנה תבצע זאת בעצמה וללא צורך בעזרה שלכם כך שאתם יכולים לשלוח אלבום שכזה להדפסה בתוך כמה דקות בלבד, לשלם באמצעות כרטיס האשראי שלכם באופן מאובטח ולקבל את האלבום עד הבית על פי סוג המשלוח שבחרתם בעת ההזמנה, בתוך כמה ימים.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here