האם אתם מפרסמים את חברתכם באמצעות שיווק ברשת?

107
0
SHARE

אם בעבר היינו משווקים ומפרסמים בעיתונים וברדיו, כיום האינטרנט תפס מקום גדול יותר בתחום זה. כשם שהיום אנו עידן האינטרנט בו כמעט כל אדם גולש שעות רבות ביום, הרי ששיווק ברשת הפך להיות נוח, זמין, קל, יעיל והמבוקש ביותר בקרב גופים מפרסמים רבים.

שיווק
ציור של שליחת דואר לצורכי שיווק

מהו שיווק? שיווק הוא בעצם הדרך בה אנו רוצים לפרסם מוצר, פעילות כלשהי, הצהרה, או כל דבר אחר אשר אנו מעוניינים להפיץ לאוכלוסיה מסוימת או לעולם כולו. לא מדובר דווקא על פרסום בעל אופי מכירתי כספי, אלא כל דבר שבזכות שיווק נכון, הדבר יתפרסם ויהיה הנושא המדובר הבא, כך שיגשים את מטרתו הרוחנית יותר. כיום הכי קל לעשות זאת באמצעות שיווק באינטרנט.

שיווק  רשתי  אינו חייב להיעשות באמצעות גוף מסוים אשר לו אנו משלמים שיפרסם את המודעה שלנו, כפי שניתן לראות באתרי אינטרנט מסוימים, ברדיו ובעיתונים המקומיים והארציים. שיווק אינטרנטי יכול להיות בצורה של פרסום ברשת פייסבוק או כל רשת חברתית אחרת.

מעוניינים לפרסם מודעה באתר אינטרנט מסוים? פנו לחברות המתמחות בשיווק ברשת

ניתן לראות שיווק בצורה זו בכל אתר שקיים. נוכל לראות זאת בדפי הבית של פורטלים מוכרים, כאשר בצדדים מודעות שונות המפרסמים מוצרים, חברות חדשות וכל דבר אחר הדורש פרסום, אשר מודעות אלו משמשות כלינק לאתר האישי של המפרסמים בלחיצה בודדת על העכבר. כמו כן ניתן לראות מודעות שיווק באינטרנט בכל אתר אחר, בהתאם לאופי האתר או באופן רנדומאלי.

שיווק ברשת נעשה גם על ידי מאמרים. כאשר נרצה לבצע חיפוש של דבר מה מסוים ברשת, יעלו תוצאות רבות במנועי החיפוש, בחלקם כתבות ומאמרים על הנושא המבוקש. בכניסה למאמרים אלו נוכל לראות כתבות שונות המשווקות את אותו דבר מסוים. לעתים ניתקל באותו מאמר בביטויים מודגשים הניתנים ללחיצה, כאשר בלחיצתם נופנה לאתרים של חברות מסוימות המתעסקות בנושא עליו המאמר מדבר.

גם תמונות המופצות ברשת הינן דרך לשיווק . כאשר נהיה מעוניינים בחפץ מסוים, בגד מסוים או כל דבר אחר, בדרך כלל נחפש תמונות על מנת להתרשם ויזואלית. הקלדת הדבר המבוקש במנוע החיפוש יעלה תמונות רבות כאשר בחלקן הגדול הפנייה לאתר מסוים. דוגמא לשיווק באינטרנט באמצעות תמונות נפוץ מאוד בתחום ניתוחי החזה.

ניתן לומר כי כל אתר בפני עצמו הוא דוגמא לשיווק באינטרנט. כל חברה הפותחת אתר משלה, עושה זו על מנת למשוך גולשים ובכך לפרסם את דבריה או מוצריה.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here