ג'ינס – המכנס האהוב ביותר

155
0
SHARE

 

עולם האופנה והלבוש היו מאז ומעולם אהבה גדולה בחיי. תמיד אהבתי לקרוא מגזינים של אופנה ולראות מה הטרנדים החדשים שעתידים לצאת ומה נחשב אופנתי. מאז שהייתי ילדה, הוריי ידעו תמיד שכשהם טסים לחוץ לארץ הם צריכים לגשת לקיוסק המקומי או לחנות הספרים המקומית ולהביא לי ערימה של מגזינים של אופנה. בין אם מדובר במגזין של אופנת בנות נוער וצעירות ובין אם מדובר במגזין אופנה של הסלבס המקומיים. מה שהדהים אותי תמיד זו העובדה שג'ינס מעולם לא יצא מהאופנה. מדובר על בד אשר לא משנה עד כמה האופנה משתנה, הוא ממש להיות פופולארי ומבוקש ג'ינס מגיע בכל כך הרבה צבעים, עיצובים, גזרות וקיים בכל פרטי הלבוש.

החל ממכנסי ג'ינס שהם המקור, דרך חולצות, גופיות, שמלות, חצאיות, נעלי סניקרס, תיקים ואפילו קלמרים, ספות וכריות! ממש נפעמתי לגלות שלא משנה מה הג'ינס תמיד נשאר באופנה: הוא לא כפוף לעונה בשנה, לטרנד חולף, למצבי רוח- הוא תמיד שם. יתרה מכך, בנוסף לעובדה שהוא כל כך פופולרי, מדובר בבד עמיד אשר לא נהרס וכך אם קונים פריט לבוש כלשהו של ג'ינס הוא מחזיק שנים. כאשר מסתכלים במגזינים השונים, ניתן לראות שבכולם ולא משנה לאיזה גיל הם מכוונים או מאיזה מדינה הם, הג'ינס תמיד יופיע שם. כאשר אני פותחת את הארון שלי אני מבינה למה יש לי כל כך הרבה פריטי לבוש ממנו.

יש לי לפחות עשרה זוגות מכנסיים: חלקם כחולים, אחד לבן, אחד כחול כהה ואחד עם קרעים. בנוסף יש לי שמלה וחצאית של ג'ינס ואפילו כמה חולצות. אפשר לומר שכל הפרטים שיש לי בארון, הוא ללא ספק הבד המככב מתחולת הארון שלי. אחרי המחקר הקטן שעשיתי אני לא מתפלאת כלל הרי כמו שאמרתי קודם, מדובר בבד שלעולם לא יוצא מהאופנה וכך פריט שנרכש ישרת אותי להמון שנים- גם כי הוא מאוד עמיד וגם כי לא יוצא מהאופנה, ולכן לא סתם כדאי לקנות אותו כי מדובר ברשימה משתלמת לאורך שנים.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here