אל על הנוסע המתמיד – הטיסות שנותנות לכם הטבות

122
0
SHARE

אל על הנוסע המתמיד

טיסות אומנם עולות כסף אבל בזכות מועדון אל על הנוסע המתמיד אפשר להרוויח מגוון הטבות. עבור כל טיסה עם חברת אל על מקבלים נקודות שאותן אפשר להמיר לכרטיסי טיסה נוספים או לשדרג מחלקה.

מחירי טיסות לחו"ל הם גבוהים למדי. ליעדים מסוימים, הטיסה תעלה לנו בערך 6000 שקלים לפחות. אם רק הייתה דרך לקבל משהו בתמורה להשקעה הכספית הגדולה שלנו… ואולי בעצם יש דרך?

מועדון אל על הנוסע המתמיד הוא מועדון שהופך את חברת התעופה אל על לאחת המובילות והטובות ביותר, כזו שהלקוחות חשובים לה באמת. המועדון מציע לנוסעים של חברת אל על הנחות והטבות מיוחדות ומפתות, בדיוק אלה שאנחנו צריכים. המועדון הופך את הטיסות עם אל על למבוקשות יותר מאי פעם; עכשיו זה לא רק השירות האיכותי והרמה הגבוהה, כי אם גם התמורה שהלקוחות יכולים לקבל אם יצטרפו למועדון.

הנוסע המתמיד של אל על הוא מועדון שמפנק את לקוחות החברה, אלו שנוסעים עם אל על למגוון יעדים ולעתים קרובות. הנוסעים הקבועים של חברת אל על מקבלים נקודות עבור כל טיסה שהם מזמינים דרך החברה, ואותן הם יכולים להמיר לכרטיסי טיסה או עבור שדרוג הכרטיסים שלהם למחלקה טובה יותר, וזה לא הכל.

אל על הנוסע המתמיד – תהליך ההצטרפות

רק חברים של מועדון הנוסע המתמיד נהנים מההטבות עבור רכישת כרטיסי טיסה של אל על. כל מה שצריך לעשות כדי להיות חבר במועדון זה לבצע תשלום חד פעמי בסך 25 דולר, וכבר לאחר הרישום מקבלים 30 נקודות "און דה האוס", שאותן אפשר לממש בהמשך.

ההצטרפות למועדון אל על הנוסע המתמיד יכולה להתבצע דרך האתר הרשמי של החברה. מדובר בדקות ספורות של הרשמה, ומיד בתום ההרשמה החברים החדשים במועדון יכולים להתחיל לצבור נקודות עבור כל כרטיס טיסה שהם רוכשים דרך החברה.

ההטבות שלא כדאי לפספס

אז מה חברי מועדון הנוסע המתמיד של אל על מקבלים?

–          אפשר לקחת את כל הנקודות שצוברים במהלך כל תקופה שהיא ולרכוש איתן שירותים או מוצרים כלשהם, למשל שדרוג או כרטיס טיסה נוסף.

–          את הנקודות צוברים עבור כל טיסה עם אל על, מלבד טיסות שנרכשו בעזרת נקודות. את הנקודות אפשר לממש עבור כל יעד שאליו אל על מוציאה קווי טיסות, וכמעט לאורך כל השנה.

–          אפשר להעביר נקודות מחברות כרטיסי האשראי, מה שמוביל את החברים במועדון מהר יותר לעבר סכום הנקודות הנדרש לשדרוג, כרטיס בונוס וכן הלאה.

–          אל על משתפת פעולה עם חברות להשכרת רכבים, עם מלונות, חברות תקשורת ועוד, ואפשר להמיר את הנקודות שצוברים גם לשירותים אלו.

גם אם לא מרבים לטוס לחו"ל, עדיין נהנים מצבירה של נקודות באופן אוטומטי, ואת אלה כמובן אפשר לממש לרכישת שירותים ומוצרים.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here